/
O firmie

O firmie

O firmie

O firmie

Wieloletnie doświadczenie, bezpieczny wybór

Firma Invest-Tech Sp.z.o.o jest obecna na rynku stali nierdzewnej od 1996 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze największych i najbardziej wymagających klientów wykorzystujących stal nierdzewną - polskich i zagranicznych.

Oddziały w całej Polsce

Główna siedziba firmy mieści się w Toruniu. Firma posiada ponadto oddziały handlowe w Gdynii (Północ), w Katowicach (Południe) oraz w Warszawie.

Od momentu założenia firmy rozwijamy się bardzo dynamicznie. Dzięki zastosowaniu  nowoczesnych narzędzi i metod pracy oferujemy szeroką gamę wyrobów ze stali nierdzewnej dla branży: energetycznej, chemicznej, petrochemicznej, spożywczej, ochrony środowiska, sektora przemysłu budowy maszyn. Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjno - handlowym z sukcesem wdrażającym nowe technologie usprawniające i podnoszące jakość usług.

Certyfikaty Jakości ISO, Atesty, Normy, Nagrody, Tytuły i Wyróżnienia

Invest-Tech sp z o.o. jest rzetelnym partnerem w biznesie. Firma wielokrotnie otrzymywała nagrody, wyróżnienia, tytuły, w tym m.in. tytuł Lidera Eksportu w kategorii Dynamika Sprzedaży, Diamentu Miesięcznika Forbes dla najbardziej wartościowych firm, Gazeli Biznesu, a także Lidera Marki Województwa Kujawsko – Pomorskiego, certyfikaty ISO 9001 certyfikowany przez  DNV oraz UDT, ,PED 2014/68/EU, Markblatt AD2000 W0, Atest higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny, których uzyskanie świadczy o jej profesjonalizmie i powadze.

Nowoczesny park maszynowy, dział kontroli jakości 

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym znajdują się maszyny i urządzania w tym: wycinarka laserowa, wycinarka wodna z głowicą dynamiczną Dynamic Waterjet, 5-osiowe maszyny, centra obróbcze frezarsko-tokarkie, przecinarki plazmowe CNC (technologia HiFocus), tokarki, frezarki numeryczne, przecinarki taśmowe i wiele innych.

Ponadto, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produktów posiadamy własny dzial jakości, którego celem jest zapewnienie klienta, że dostarczony produkt będzie w 100% zgodny z jego zamówieniem. Zasoby działu jakości obejmują maszyny pomiarowe takie jak Zeiss Contura G2, Spektomektr rentgenowski, aparaty rentgenowskie, chropowatościomierz, defektoskop ultradżwiękowy. Badania wykonywane są przez profesjonalny zespół mający uprawnienia UT2, RT2.

W trosce o środowisko, w trosce o innych

W Invest-Tech dbamy o środowisko. Na terenie firmy obowiązuje zasada "Zero Waste", segregacja odpadów oraz utylizacja sprzętow elektronicznych. W miarę mozliwości regenerujemy i naprawiamy narzędzia. Nasze maszyny i urządzenia spełniają najwyższe standardy energetyczne, a pracownicy posiadają wszelkie możliwe narzędzia ochrony pracy.

W biurach staramy się oszczędzać papier dzięki elektronicznym nośnikom, a w sprawnym funkcjonowaniu firmy pomaga nam wiele programów zarządzających danymi, obiegiem informacji.

Zmieniliśmy nasze nawyki przemieszczania się z towarem, paletami i ładunkami, aby chociaż w jakimś niewielkim stopniu przyczynić się do kompensacji śladu węglowego i być bardziej eko. W tym celu zastąpiliśmy tradycyjne wózki widłowe - elektrycznymi, z silnikami na prąd - wymieniliśmy zarówno wózki unoszące paletowe jak i czołowe. Niektóre z nich dodatkowo posiadają dodatkowe funkcje, które pozwalają nam zaoszczędzić energię dzięki koncepcji PureEnergy. 

W ostatnim czasie wdrożlyliśmy nowoczesny system zarządzania magazynem, dzięki któremu jesteśmy w stanie łatwo utrzymać porządek oraz zachować pełne bezpieczeństwo i zgodność z ISO 9001. Dzięki wprowadzeniu kodów kreskowych udało nam się ułatwić pracę całej naszej załodze. 

Systematycznie wspieramy wszelkie pracownicze ruchy oraz akcje "pro ekologiczne", a każdy z pracowników Invest-Tech ma możliwość przystąpienia do programu benefit Multisport. 
 

Invest-Tech to członek stowarzyszenia SSN

Firma jest również członkiem branżowego Stowarzyszenia Stal Nierdzewna, którego zadaniem jest promocja zastosowania stali nierdzewnej, edukacja rynku w tym zakresie.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.
uznania invest-tech
Copyright © 2021 Invest-Tech Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
INVEST-TECH Sp. z o.o. ul. Płaska 32-34, 87-100 Toruń, Poland - NIP 879-22-90-755 - REGON 871546227. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Toruniu - KRS 0000005413. Kapitał zakładowy 1.000.000,00 Zarząd Spółki: Alicja Jezierska
uznania invest-tech
INVEST-TECH Sp. z o.o. ul. Płaska 32-34, 87-100 Toruń, Poland - NIP 879-22-90-755 - REGON 871546227. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Toruniu - KRS 0000005413. Kapitał zakładowy 1.000.000,00 Zarząd Spółki: Alicja Jezierska