Nowa oferta pracy. Rekrutujemy!

Operator przecinarki laserowej CNC

22.06.2022

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje CV

Operator przecinarki laserowej

Opis stanowiska:

  • Obsługa przecinarki laserowej
  • Kontrola jakościowa elementów i pomiar wykonywanych detali
  • Ustawienie parametrów i nadzór nad maszyną
  • Bieżąca konserwacja maszyny

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze przecinarki laserowej
  • Uprawnienia na suwnice i wózki jezdniowe
  • Gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji własnej pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • Kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami,
  • Świadczenia dodatkowe: opieka medyczna Medicover, karta sportowa FitProfit , ubezpieczenie grupowe na życie, premia świąteczna, szkolenia – zgodne ze strategią rozwoju firmy
uznania invest-tech